Skip to content Skip to footer

Budowanie wizerunku i strategii marki pracodawcy to kluczowy proces, który musi zawierać zróżnicowany przekaz oraz dobierać odpowiednie narzędzia. To kluczowy element w pozyskiwaniu pracowników czyli budowaniu długofalowego rozwoju firmy. Podstawą Employer Brandingu są wartości organizacji, które ściśle korelują z międzypokoleniową wymianą doświadczeń.

Różnorodność zespołowa jest dziś najbardziej pożądanym zjawiskiem dla  każdej organizacji stawiającej na rozwój .Szerokie kompetencje: umiejętność definiowania problematycznych  zagadnień , zarządzanie zmianą czy praca w warunkach zmiennych  (np. pandemia) , czynniki makroekonomiczne oddziałujące na środowisko prowadzonego biznesu, mocno zyskują na znaczeniu.

Kluczem jest  zaangażowanie pracowników w procesy   niezależnie od reprezentowanego pokolenia Baby Boomers, X, Y Z czy Silversi.

Współpraca na poziomie wielopokoleniowym w ramach teamu, otwiera kreatywne rozwiązania , nieosiągalne dla pojedynczych pracowników w podobnym wieku czy też podobnym doświadczeniu zawodowym.